KUNI.pl Lukasz Kulig - schody z drewna

Zadzwoń do nas: tel. +48 787 897 521
email: biuro@kuni.pl

Producent schodów z drewna

Zajmujemy się wykonywaniem schodów z litego drewna dębowego, bukowego oraz jesionowego. W naszej ofercie znajdują się schody samonośne, schody na beton oraz schody nowoczesne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze schody wykonujemy ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna tak aby mieć pewność jakości naszych schodów z drewna. 

producent schodów z drewna

KUNI Łukasz Kulig - produkcja schodów z drewna 

34-234 Osielec 149

tel. 787 897 521, email: biuro@kuni.pl

Produkcja schodów na centrum obróbczym CNC

Ta procedura jest dziś szeroko stosowana. Często schody drewniane wykonywane są na zamówienie, ponieważ wymiary są pobierane na budowie domu, a następnie konstruowany jest całkowicie indywidualny element budynku. Komponenty - podłużnice, stopnie i poręcze - są szczególnie skomplikowane, różne i trójwymiarowe. Z tego powodu stosowanie sterowanych CNC centrów obróbkowych stało się bardzo popularne w przypadku schodów. Konstrukcja schodów była jednym z pierwszych zastosowań w obróbce drewna, gdzie ten nowoczesny typ maszyny, który został opracowany do obróbki metali, został przystosowany do obróbki drewna. W konstrukcji schodów stosuje się szczególnie wydajne maszyny z więcej niż 3 sterowanymi osiami, aby móc wytwarzać okrągłe lub zakrzywione części, które występują w konstrukcji schodów. Maszyny muszą być solidne i precyzyjne, aby móc obrabiać drewno o znacznej grubości przy niewielkich tolerancjach produkcyjnych.

Po zaprojektowaniu klatki schodowej za pomocą specjalnego oprogramowania dane te są wykorzystywane bezpośrednio do sterowania maszynami.

    KUNI Łukasz Kulig
    34-234 Osielec 149

    tel. 787 897 521, email: biuro@kuni.pl