KUNI.pl Lukasz Kulig - schody z drewna

Zadzwoń do nas: tel. +48 787 897 521
email: biuro@kuni.pl

SCHODY SAMONOŚNE


Schody samonośne małopolska 

W naszej ofercie znajdują się schody samonośne. Schody samonośne to schody gdy elementami nośnymi schodów jest konstrukcja drewniana lub stalowa. Stopnie drewniane dębowe, jesionowe lub bukowe są osadzane na integralnej z nimi konstrukcji. Zespolona z tymi elementami jest również balustrada.

W naszej ofercie posiadamy schody samonośne:

  • TRADYCYJNE - nawiązujące do tradycyjnego klimatu z tradycyjnymi barierkami oraz tralkami. 
  • NOWOCZESNE - nowoczesne schody samonośne, konstrukcja metal oraz drewno - balustrady ciekawe połączenie drewna, metalu a czasem szkła. 

Schody pływające to nasza specjalność.

Od lat ulepszamy nasze schody samonośne i podwieszane, aby wyglądały na lżejsze i bardziej unoszące się. Dzięki otwartej konstrukcji pływających schodów możesz wpuścić światło do pomieszczeń lub do piwnicy, a jednocześnie przyciąga wzrok. Twoi goście będą zaskoczeni, gdy wejdą do domu i staną przed oszałamiającą klatką schodową z lewitującymi stopniami z drewna, szkła, betonu, a nawet akrylu, po prostu wspartymi na cienkim szkle lub wcale.

Konstrukcje pływających schodów mogą być stosowane w projektach komercyjnych lub mieszkalnych. Bardzo często schody z pływającymi lub podwieszonymi stopniami mają ukryte mocowania lub szkło strukturalne, aby wyglądały, jakby unosiły się. Niestety nie jest możliwe zbudowanie prawdziwych pływających schodów wewnętrznych. Ale z dbałością o szczegóły i precyzyjnym planowaniem można stworzyć iluzję pływających schodów. Zobacz, co zrobiliśmy do tej pory. Dzięki szkłu można również łatwo tworzyć elementy pływające w konstrukcji schodów. Na przykład możesz zobaczyć pływające lustro, pływającą drewnianą ramę lub inne rzeźbiarskie przedmioty ze skórzaną okładziną. W poniższych modelach można znaleźć wiele obrazów pływających schodów z różnymi opcjami.

Tak zwane schody pływające zyskały dużą popularność w ostatnich latach, ponieważ ogólny styl architektoniczny staje się bardziej nowoczesny i stara się wprowadzić więcej światła do budynków. Pływające schody mogą pomóc w osiągnięciu tego celu. Przy otwartych stopniach światło przepływa i przenosi słońce na niższe poziomy.

SCHODY SAMONOŚNE SCHODY SAMONOŚNE


KUNI Łukasz Kulig
34-234 Osielec 149

tel. 787 897 521, email: biuro@kuni.pl